9 najczęstszych powodów, dla których obywatele polscy decydują się na przeprowadzenie się do Wielkiej Brytanii 

  • 0
london, wielka brytania

9 najczęstszych powodów, dla których obywatele polscy decydują się na przeprowadzenie się do Wielkiej Brytanii 

Category : Artykuł

Wielka Brytania pozostaje najlepszym miejscem przeznaczenia dla tych, którzy chcą się ruszać i to dla dobrego powodu. Niezależnie od tego, czy szukasz nocnego życia, kultury czy naturalnego piękna, Wielka Brytania oferuje wszystko. Oto 9 powodów, dla których warto rozważyć przeniesienie do Wielkiej Brytanii. 

 

A post shared by Artur S. (@astrekking) on

  1. Historia

Gdziekolwiek patrzysz w Wielkiej Brytanii, będziesz otoczony przez tysiące lat historii. Prosty spacer po ulicy może zamienić się w lekcję historii dziecka, gdy przechodzisz zabytkowe kościoły, domy, a nawet zamki. 

  1. Kultura

Na szczycie niesamowitej historii w zasięgu ręki, po przeniesieniu się do Wielkiej Brytanii, znajdziesz się w jednym z najlepszych muzeów, najlepszej muzyki, a nawet największych zespołów sportowych na świecie. Wielka Brytania jest również krajem znanym ze swojej kultury, co czyni ten kraj wyjątkowym i ekscytującym miejscem do zwiedzania. 

  1. Opieka zdrowotna

Gdy staniesz się legalną rezydentem Wielkiej Brytanii, będziesz mieć dostęp do Narodowej Służby Zdrowia i bezpłatnej opieki zdrowotnej, programu, które niewiele innych krajów może zażądać. Wielka Brytania jest również światowym liderem medycyny i badań, a także szczyci się najlepszymi szpitalami, jakie można znaleźć.

 

A post shared by Wika Orłowska (@xxwikus1111) on

  1. Lokalizacja geograficzna

Z 24 komercyjnymi międzynarodowymi portami lotniczymi podróżuje do Wielkiej Brytanii i z Wielkiej Brytanii. Ze względu na położenie kraju, jest to centrum geograficzne, które sprawia, że ​​wycieczki w inne miejsca w Europie, a także szybkie podróże zagraniczne, są bardzo łatwe. 

  1. Edukacja

Pojęcie szkolnictwa wyższego praktycznie pochodzi z Wielkiej Brytanii i nadal mają jedne z najlepszych szkół na świecie. Jeśli chcesz kontynuować edukację uniwersytecką, trudno byłoby znaleźć szkoły lepiej niż oferowane tutaj, takie jak Cambridge czy Oxford. 

  1. Naturalne piękno

Każda osoba która kocha przyrodę będzie w domu z wszystkim pięknym co Wielka Brytania ma do zaoferowania. Będziesz mógł wspinać się po górach, spacerować po legendarnych krajobrazach i cieszyć się linią brzegową, która jest piękna. 

 

  1. Puby i jedzenie

Pomyśl, że ​​jedzenie w Wielkiej Brytanii jest najgorsze w Europie, jest sprawą z przeszłości. Miastom takim jak Edynburg i Londyn są na najnowocześniejszej scenerii kulinarnej, a znajdziesz tam jedne z najlepszych restauracji na świecie. Jeśli relaksująca atmosfera jest kluczowa, to kultura knajp w Wielkiej Brytanii jest niezrównana, z wielkim jedzeniem, imprezami sportowymi i koleżeństwem, a także wielkim wyborem piwa. Brytyjskie puby są również wyposażone w automaty do gier i mają dobre warunki obrotu darmowych spinów, czasami nawet lepsze niż te online. 

  1. Święta

Jeśli pracujesz w pełnym wymiarze godzin, będziesz mieć dostęp do 28 płatnych dni wolnych w roku, które są obowiązkami ustawowymi w Wielkiej Brytanii. Mają także dziewięć bezpłatnych dni wolnych od świąt narodowych i nadal mają obowiązek zamykania sklepu w okresie świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, co oznacza, że ​​będziesz miał dużo czasu na podróż do wszystkich wspaniałych miejsc, które są tak blisko. 

  1. Ludzie

Niezależnie od tego, czy pochodzą z Irlandii Północnej, Szkocji, Walii czy Anglii, mieszkańcy Wielkiej Brytanii są znani z życzliwości, gościnności i tak, poczucia humoru. Słynny suchy dowcip z dużą dawką sarkazmu jest zawsze obecny, od programów telewizyjnych do pubów, ale to wielka natura jego ludzi, którzy naprawdę świecą dobrocią. 


Leave a Reply